Prečko 1a, Zagreb
+385 1 3855 855
Zapošljavanje

Data Science inženjer/ka

Zagreb
Povratak
Rok prijave
18. listopada 2024.

Kako rastemo u području analize i interpretacije velikih količina podataka, posebice onih koji se odnose na događaje unutar IT infrastrukture i sigurnosnih sustava, tako se povećava i broj izazovnih projekata. Uloga uključuje prihvat, pohranu i naprednu obradu velike količine zapisa, izvlačenje ključnih uvida iz tih podataka te primjenu automatiziranih procesa za donošenje odluka i pokretanje akcija koje povećavaju razinu sigurnosti sustava. Također, koristit ćete moderne tehnologije poput velikih jezičnih modela (LLM) za obradu prirodnog jezika i automatsko generiranje uvida.

Opis posla
-  korištenje dostupnih alata (primarno Python) za razvijanje i primjenu algoritama za ekstrakciju podataka iz različitih izvora, njihovo čišćenje, transformaciju i pripremu za analizu
- detekcija anomalija u raznim vrstama logova radi prepoznavanja sigurnosnih prijetnji, te prikazivanje na način koji će sigurnosnim inženjerima pomoći u odlučivanju
- razvoj, prilagođavanje i implementacija velikih jezičnih modela (LLM) za različite poslovne primjene, kao što su  automatska obrada prirodnog jezika (NLP), generiranje teksta, analiza sentimenata i chatbot aplikacije
- rad na projektima u interdisciplinarnim timovima sastavljenima od stručnjaka iz područja sistemskih, mrežnih i sigurnosnih tehnologija
- kreiranje vizualnih prikaza podataka i rezultata analiza (grafikoni, dashboardi)
- stručno usavršavanje u navedenim područjima

Uvjeti
- fakultetsko obrazovanje matematičkog, tehničkog ili računalnog smjera
- aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- odgovornost, prilagodljivost i samostalnost u radu
- prethodno iskustvo u istim ili sličnim poslovima je prednost

Koje su prednosti rada u CS-u?

- rad u pozitivnoj, dinamičnoj i podržavajućoj atmosferi s vrhunskim stručnjacima

- kontinuiran profesionalni rast

- kulturu dijeljenja znanja

- plaćene edukacije i certifikacije kao i odlasci na stručne konferencije

- iznadprosječna primanja ovisno o postojećim znanjima i radnom iskustvu

- dar za novorođeno dijete, božićnica, regres i božićni dar za dijete

- dodatni dani godišnjeg odmora

- fleksibilno radno vrijeme

- mogućnost hibridnog rada ovisno o preferencijama zaposlenika

- poticanje work – life balance kulture

- korištenje Multisport kartice

Prijava za radno mjesto

Prijavom na preferirano radno mjesto bit ćete razmatrani za sva ostala radna mjesta koja odgovaraju Vašim kompetencijama, te se nije potrebno prijavljivati na sva otvorena radna mjesta.

Polja označena zvjezdicom (*) su obavezna.

    Vozačka dozvola B kategorije *

    DaNe

    Slanjem prijave dopuštam obradu svojih osobnih podataka isključivo u svrhu selekcijskog postupka.

    DaNe

    Pošalji datoteku
    Odaberite datoteku